Brother HF37 - AKCIA - Stolík WT9 v hodnote 31 € ZADARMO, platné do konca septembra 2019

ŠIJACIE STROJE » BROTHER

Cena:249.00EUR
- Počet stehov 37
- LED osvetlenie
- Navliekač nite
- Šírka stehu 7mm / 4mm
- Rýchlosť 800 st./min
- Pevný plastový kryt
- Kovová pracovná doska
- Kovová hriadeľ cievkovač
Šijací stroj HF37 je vybavený 37 druhmi stehov. Môžete si vybrať zo širokej škály dekoratívnych a úžitkových stehov. Gombíkovú dierku ušijete v jednom kroku. Dĺžka stehu i šírka stehu možno nastaviť ručne. Maximálna dĺžka stehu je 4 mm, maximálna šírka stehu je 7 mm.
Šijací stroj má veľmi jednoduchú obsluhu. Vďaka hornému chapača cievku so spodnou niťou upevníte v okamihu. Horná návlek Vám uľahčia automatický navlékáček. Horná napätie regulujeme ručne.
Optimálna viditeľnosť s LED osvetlením pre optimálnu viditeľnosť pri šití má Brother HF37 LED osvetlenie. Okrem toho, tento stroj je opatrený voľným ramenom, ktoré využijete pri šití rukávy a nohavice. Ďalej je možné na stroji quiltovat.
dodávané príslušenstvo Tento Brother šijací stroj je dodávaný s tvrdým krytom, ktorý ju chráni aj proti prachu, špine a poškodeniu. Pevný kryt s integrovanou rukoväťou zabezpečí Váš šijací stroj pri preprave. Súčasťou balenia je inštruktážne DVD v AJ a návod v Českom jazyku. Okrem krytu a návodu je dodávaný s nasledujúcim príslušenstvom:
Sada 6 pätiek (cik-cak pätka, pätka pre gombíkovú dierku, zipsová pätka, teflónová pätka, pätka pre slepý steh) Náhradný držiak pre cievku
cievky
Dvojihla
Štandardné ihly do šijacích strojov
skrutkovač
parátko
štetec
nožný pedál