BROTHER V3 LE

VYŠÍVACIE STROJE » BROTHER

Cena:2099.00EUR
Jasný, užívateľsky prívetivý, plne farebný dotykový LCD displej s vysokým rozlíšením má široký pozorovací uhol. Môžete tak ľahko vidieť plný náhľad vybraného vzoru. Jednoducho používať dotykovú obrazovku a upraviť vybrané vzory (napr. Polohovanie vzoru, vytvoriť zrkadlový obraz, otočiť, zväčšiť, zmenšiť, meniť font písma a ešte oveľa viac).
S mimoriadne dlhým ramenom (285 mm) vám dáva viac priestoru ako inokedy.
Rýchlosť vyšívanie je až 1050 stehov za minútu
Čo naozaj oceníte je elektronický plne automatický navliekač ihiel. Jednoduchým stlačením tlačidla jednoducho a rýchlo navlečiete niť do ihly. Pri vyšívanie viacfarebné výšivky je to nenahraditeľný pomocník.
Pracovnú plochu rozžiarite veľmi jasným LED osvetlením
Vyšívací stroj má celkom 227 vstavaných vyšívacích motívov, vrátane moderných designov, klasických japonských výšiviek, kvetinové abecedy a ďalších ..
Vyšívací stroj V3 má dokonalý systém kontroly pretrhnutia hornej nite a senzor kontroly nite na spodnej cievke. Keď sa niť pretrhne alebo dochádza niť v spodnej cievke, stroj zastaví a zahlási.
Stroj nám umožňuje vyšívať a zároveň navíjať cievku. Je to vďaka nezávislému navíjačmi cievok.
V stroji sú dva USB porty. Je teda možné dáta do stroja poslať / vyvolať pomocou USB flash disku, alebo aj pomocou PC kábla priamo z počítača.
Horné vkladanie cievky je veľmi praktické pre prehľad o návinu a zároveň veľmi rýchle.
Ak so strojom pracujete celý deň, oceníte režim Eco. Automaticky prepne prístroj do režimu spánku pre úsporu energie.
Kvalita výšiviek je u tohto stroja veľmi vysoká a je to vďaka rýchlosti vyšívanie (až 1050 stehov za minútu) s kombináciou veľké vyšívacie plochy (až 300x200 mm) a automatického odstrihu. Horná a spodná niť je precízne odstrihnutá a niť je potom vtiahnutá do spodnej časti materiálu.
Stroj prestrihávať prejazdy nite. Pokiaľ stroj vyšíva dve časti výšivky v rovnakej farbe vzdialené od seba aspoň 5 mm (napríklad oči), medzi jednotlivými časťami sám zapošijeme a odstrihne niť, potom pokračuje ďalšou časťou. Vďaka tejto báječné funkcii nebudete musieť u hotové výšivky odstrihávať priecestné nitky, navyše zapošitie a Odstrihnutá niť sa nemôže párať. Túto funkciu nižšie modely nemajú.
Čo naozaj oceníte pri vyšívaní je funkcia obnovenia. Pokiaľ Vám dôjde spodná niť, alebo sa horná pretrhne, nie je nič jednoduchšie, ako sa pomocou tejto funkcie vrátiť (alebo preskočiť) o 1, 10, 100 ... stehov späť a začať tak vyšívať ďalej bez náznaku prerušenia.