BROTHER A16

ŠIJACIE STROJE » BROTHER

Cena:329.00EUR
Do poznámky, prosím, napíšte, ktorú možnosť ste si vybrali.

Je modelovým následníkom presláveného stroja NV10, ktorý vyhral v časopise D Test o najlepší elektronický šijací stroj. Stroj je úplne spoľahlivý, obľúbený pre svoju naozaj príjemnú a jednoduchú obsluhu, oproti predchádzajúcim modelom je robustnejšia a prichádza v modernom krásnom dizajne.
Kvalitné a presné spracovanie vnútorného ústrojenstva zaistí ?? uje tichý chod, pričom je zachovaná sila a prieraznosť aj pre spracovanie ťažkých materiálov.
16 užitočných i dekoratívnych stehov z toho 3 druhy gombíkových dierok vrátane konfekčné dierky automaticky šitých presne na rozmer gombíku je výhodou najmä pre tých, ktorí nemajú radi zložité nastavovanie programov. Voľba stehov sa vykonáva priamo iba otáčaním kolieskom s okamžitým nastavením požadovaného programu. Na displeji sa ukáže odporúčaný druh pätky pre zvolený steh, aktuálny dĺžka stehu a šírka cik-caku. Tieto hodnoty možno v prípade potreby zväčšiť alebo zmenšiť pomocou tlačidiel pri displeji. Šírka cik-caku je až 7mm, dĺžka stehu 4,5 mm. Plne automatický navliekač nite - narozdiel od konkurenčných modelov navlečiete niť jednou rukou aj bez okuliarov! Sedmiřádkový podávač pre perfektné podávanie šitého materiálu.
Voľba polohy ihly pri zastavení - hore alebo dolu v materiáli - využijete pri šití rožkov, našívanie vreciek a podobne. Voľba automatického zapošitie na začiatku a konci šitia pomocou tlačidla. Stroj môže sám urobiť zaisťovacie stehy, bez toho aby ste na to musela myslieť.
Možnosť zapošívanie uprostred šitia pomocou tlačidla na hlave stroja.
Možnosť šitia s pedálom i bez pedálu pomocou tlačidla START / STOP.
Regulácia rýchlosti stroja pomocou posuvného tlačidla. Stroj môže šiť naozaj krokom - skvelé pre začiatočníkov alebo pre šitie drobných dielov.
Rýchla príprava stroja pre šitie po jednoduchom vložení cievky spodnej nite do cievkového puzdra bez otáčania ručným okolo. Priehľadný kryt umožňuje sledovať zásobu nite na cievke v cievkovom puzdre.
Rýchloupínací systém pätiek SNAP on umožňuje bleskovo vymeniť šijacie pätku bez použitia skrutkovača.
Veľmi jednoduchý systém navíjanie spodnej nite na cievku. Pri cívkování sa odpojí ihelné tyč, ktorá sa pri samostatnom cívkování nepohybuje, teda nie je nutné vyvliecť niť z ihly. Stroj má na cívkování tanierik, kde zaseknete niť aby sa nevymotávala a zároveň ju orežete. Už nikdy nebudete musieť niť prevliekať dierkou v cievke!
Voľné rameno pre šitie rukávov a nohavíc
Rýchle spustenie zúbkov podávača pod stehovú dosku treba pri voľnom quiltovaní alebo našívanie gombíkov.
Tlačidlo pre zafixovanie polohy pätky vodorovne pri začiatku šitia na vysokej vrstve materiálu
Moderné a jasné osvetlenie pomocou LED diód
Dvojihla pre ozdobné alebo dvojfarebné šitie