BROTHER A50

ŠIJACIE STROJE » BROTHER

Cena:365.00EUR
Do poznámky, prosím, napíšte, ktorú možnosť ste si vybrali.

Stroj je pri šití naozaj tichý, ale zároveň prešije bez problémov aj vysoké vrstvy materiálu.
50 užitočných i dekoratívnych stehov z toho 5 druhov gombíkových dierok automaticky šitých presne na rozmer gombíku je výhodou najmä pre tých, ktorí nemajú radi zložité nastavovanie programov.
Voľba stehov sa vykonáva priamo iba otáčaním voličom s okamžitým nastavením požadovaného programu. Na displeji sa ukáže odporúčaný typ pätky, aktuálny dĺžka stehu a šírka cik-caku. Tieto hodnoty možno v prípade potreby zväčšiť alebo zmenšiť pomocou tlačidiel pri displeji. Šírka cik-caku je až 7mm, dĺžka stehu 4,5 mm.
Oproti modelu NV 27 má navyše plne automatický navliekač nite, ktorý umožní úplne jednoducho navliecť niť do očka ihly. Sedmiřádkový podávač pre perfektné podávanie šitého materiálu.
Voľba polohy ihly pri zastavení - hore alebo v materiáli výhodné pri operáciách šitie rohov, našívanie vreciek atď. Voľba automatického zapošitie na začiatku a konci šitia pomocou tlačidla umiestneného pod displejom stroja. Tlačidlo dokončenie stehu využijete pre došití celého ozdobného stehu a zapošitie Možnosť zapošívanie uprostred šitia pomocou tlačidla na hlave stroja. Samozrejmosťou je možnosť spätného šitia Možnosť šitia i bez ovládacieho pedálu pomocou jazdca na hlave stroja a tlačidlá START / STOP. Rýchlosť šitia ovplyvňuje poloha jazdca.
Rýchla príprava stroja pre šitie po jednoduchom vložení cievky spodnej nite do cievkového puzdra bez otáčania ručným okolo. Priehľadný kryt umožňuje sledovať zásobu nite na cievke v cievkovom puzdre.
Rýchloupínací systém pätiek SNAP on umožňuje bleskovo vymeniť šijacie pätku bez použitia skrutkovača. Veľmi jednoduchý systém navíjanie spodnej nite na cievku. Pri cívkování sa odpojí ihelné tyč, ktorá sa pri samostatnom cívkování nepohybuje, teda nie je nutné vyvliecť niť z ihly.
Možnosť šitia uzatvorených dielov okolo voľného ramena stroja
Rýchle spustenie podávača pod stehovú dosku treba pri voľnom quiltovaní alebo našívanie gombíkov.
Tlačidlo pre zafixovanie polohy pätky pre prešitie vysokých švov
Moderné a jasné osvetlenie pomocou LED diód
Dvojihla pre ozdobné alebo dvojfarebné šitie