Metre a pravítka, strih.papier

 • Pages: « Dozadu 1 2 3 Dopredu »
 • Quiltovacie pravítko - Tvary NP-P01-4

  Metre a pravítka, strih.papier

  Výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých tvarov a ich skladanie do kombinácií. Rozmery pravítka: cca 13 x 18 cm Rozmery tvaru po ušitie sa 1/4 palcovou pätkou: 4x2 palca (cca 10,1 x 5,1 cm) Na pravítku sú vyznačené vodiace linky pre rôzne uhly, aby ste mohli pravítko otáčať v pravidelných uhloch. Naviac má dve diery a pre zabodnutie špendlíka a tvorenie presných ornamentov.
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Tvary NP-P02-3

  Metre a pravítka, strih.papier

  Výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých tvarov a ich skladanie do kombinácií. Na pravítku sú vyznačené vodiace linky pre rôzne uhly, aby ste mohli pravítko otáčať v pravidelných uhloch. Naviac má dve diery a pre zabodnutí špendlíka a tvorenie presných ornamentov. Rozmery pravítka: cca 13x17 cm Rozmery tvaru po ušitie sa 1/4 palcovou pätkou: 3x1 palca (cca 7,6 x 2,5 cm).
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Tvary NP-P02-4

  Metre a pravítka, strih.papier

  Výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých tvarov a ich skladanie do kombinácií. Na pravítku sú vyznačené vodiace linky pre rôzne uhly, aby ste mohli pravítko otáčať v pravidelných uhloch. Naviac má dve diery a pre zabodnutie špendlíka a tvorenie presných ornamentov. Rozmery pravítka: cca 13x18 cm Rozmery tvaru po ušitie sa 1/4 palcovou pätkou: 4x1,5 palca (cca 10,1 x 3,8 cm)
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Tvary NP-P05-3

  Metre a pravítka, strih.papier

  Výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých tvarov a ich skladanie do kombinácií. Rozmery pravítka: cca 13 x 17 cm Rozmery tvaru po ušitie sa 1/4 palcovou pätkou: 3x1¼ palca (cca 7,6 x 3.2 cm) Na pravítku sú vyznačené vodiace linky pre rôzne uhly, aby ste mohli pravítko otáčať v pravidelných uhloch. Naviac má dve diery a pre zabodnutí špendlíka a tvorenie presných ornamentov.
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Tvary NP-P05-4

  Metre a pravítka, strih.papier

  NP-P05-4 - výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých tvarov a ich skladanie do kombinácií. Rozmery pravítka: cca 13 x 18 cm Rozmery tvaru po ušitie sa 1/4 palcovou pätkou: 4x2,15 palca (cca 10,1 x 5,5 cm) Na pravítku sú vyznačené vodiace linky pre rôzne uhly, aby ste mohli pravítko otáčať v pravidelných uhloch. Naviac má dve diery a pre zabodnutí špendlíka a tvorenie presných ornamentov.
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Tvary NP-P06-3

  Metre a pravítka, strih.papier

  NP-P06-3 - výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých tvarov a ich skladanie do kombinácií. Rozmery pravítka: cca 13 x 17 cm Rozmery tvaru po ušitie sa 1/4 palcovou pätkou: 3x1¼ palca (cca 7,6 x 3.2 cm) Na pravítku sú vyznačené vodiace linky pre rôzne uhly, aby ste mohli pravítko otáčať v pravidelných uhloch. Naviac má dve diery a pre zabodnutí špendlíka a tvorenie presných ornamentov.
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Tvary NP-P06-4

  Metre a pravítka, strih.papier

  NP-P06-4 - výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých tvarov a ich skladanie do kombinácií. Rozmery pravítka: cca 13 x 18 cm Rozmery tvaru po ušitie sa 1/4 palcovou pätkou: 4x2,15 palca (cca 10,1 x 5,5 cm) Na pravítku sú vyznačené vodiace linky pre rôzne uhly, aby ste mohli pravítko otáčať v pravidelných uhloch. Naviac má dve diery a pre zabodnutie špendlíka a tvorenie presných ornamentov.
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Vlnky NP-V2

  Metre a pravítka, strih.papier

  NP-V2 - výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých vlniek. Rozmery pravítka: cca 10,5 x 20cm Výška vĺn: 2,5cm, 4cm Na pravítku sú vyznačené vodiace linky v stredu vlny a na jej okraji.
  Cena:13.00EUR
 • Quiltovacie pravítko - Vlnky NP-V3

  Metre a pravítka, strih.papier

  NP-V3 - výška pravítka 3 mm - vhodné pre domáce stroje Pravítko slúži pre vedenie presných línií pri quiltovaní so špeciálnou pätkou. Pravítko je určené pre šitie dokonalých vlniek. Rozmery pravítka: cca 11,5 x 20cm Výška vĺn: 2,5cm, 4cm Na pravítku sú vyznačené vodiace linky v stredu vlny a na jej okraji.
  Cena:13.00EUR
 • Strihový papier 10 m

  Metre a pravítka, strih.papier

  Strihový papier 10 m 30g šírka 1 m
  Cena:2.00EUR
 • Pages: « Dozadu 1 2 3 Dopredu »